Mükemmel Rejim Listeleri ve Hafif Yemekler !

Limonlu Et Malzemeler

Limonlu Et Tarifi Hazırlanışı

Etli Börek Malzemeler

Etli Börek Tarifi Hazırlanışı

Kabak Sote Malzemeler

Kabak Sote Tarifi Hazırlanışı

NOT: Orta ateşte pişirilmesi gerekir.

Meyve Suyu Tarifi Hazırlanışı

Dikkat: Eğer meyvalar çok olgun ise şeker katmanıza gerek yoktur.

Bu rejim BEŞ GÜNDEN daha fazla bir süre için yapılmamalıdır.

Tekrarlıyoruz; Çabuk zayıflamak için bir rejim listesini acele eden okuyucularımızı tatmin etmek için hazırladık.Kilo vermek için en iyi yöntem kademeli bir şekilde zayıflamak ve yemek şeklinizi kesin olarak değiştirmektir.

Bu şekilleri iyicene inceleyip size uygun olan bir veya iki rejim şeklini seçebilir ya da her gün beş rejim şeklinden birini uygulayabilirsiniz. Rejim tiplerinde göreceğiniz yemek saatlerini kişisel alışkanlıklarınıza göre ayarlayablirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20408 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.