Emzirme Minderi

Annelerin bebeklerini emzirme sırasında vücutlarında oluşan ağrıların verdiği rahatsızlık artık bir eziyet olmaktan çıkıyor. BabyNEO emzirme minderiyle anneler bebeklerini rahatlıkla emzirebiliyor. Yüzde 100 organik pamuk interlok kumaştan üretilen minder, emzirme sırasında yaşanan sorunları en az seviyeye indiriyor.

BabyNEO’nun anne ve beklerin rahatlığını düşünerek tasarladığı organik emzirme minderi, anne adaylarının emzirme sırasında destek alacağı bir yardımcı oluyor. BabyNEO emzirme minderi vücuda uyumlu yapısıyla ağrıların ve sancıların oluşmasına engel oluyor. Bebeklerin rahat bir şekilde uyurken iyi beslenmelerini sağlıyor. BabyNEO emzirme minderi, bebeğin emzirme veya biberon ile beslenmesinde hem anneye hemde bebeğe konforlu ve rahat bir ortam sunuyor.

İç minderi, İngiliz standartlarına uygun yanmaz elyaftan tasarlanan organik emzirme minderinin kılıfı, yüzde 100 organik pamuk interlok kumaştan üretiliyor. Bu sayede annenin emzirme sırasında bel ve sırt ağrıları gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalini azaltıyor. Dolgulu ve yumuşak olan organik emzirme minderi, hem bebeğin hem de annenin rahat etmesini sağlarken, annelere ve bebeklere uygun bir emzirme pozisyonu sunuyor.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.