Fresh’n Soft Classic Makyaj Temizleme Mendilleri

Fresh'n Soft Classic Makyaj Temizleme Mendili (1)Günlük bakımın vazgeçilmezi olan makyaj temizlemede, cildin tahriş olmaması, canlı ve diri görünmesi de oldukça önem taşıyor. Kişisel bakımına önem veren ama aynı zamanda cildinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını isteyen kadınlar, bakım ürünlerini seçerken oldukça özenli davranıyorlar. Türkiye’nin ıslak mendil markası Fresh’n Soft; özel olarak geliştirdiği papatya özlü makyaj temizleme mendilleriyle her cilde uygun çözümler sunuyor. E vitamini ile cildin pürüzsüz, esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına imkan veriyor.

Papatya özüyle cildinizdeki yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü hissedin

Su geçirmez veya uzun süre dayanan makyaj yapılmış olsa bile yüzü, gözleri ve dudakları mükemmel bir şekilde nazikçe temizlerken, cildi canlandırıyor ve cildin esnek, ipeksi bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri ile mükemmel şekilde temizlenen cildiniz canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. Alkol, boya maddesi ve paraben içermeyen formülüyle cildinizi mükemmel şekilde temizlerken, teninize canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Dermatolojik ve oftalmolojik testleri yapılmış hem yüz hem göz bölgesi için kullanılabilen Fresh’n Soft Classic Makyaj Temizleme Mendilleri güvenli bir makyaj temizliği sağlıyor.

2014 Şuabt ayında önerilen satış fiyatı: 2,75 TL

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.