Ellaro Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Krem-Jeli

doktor oneri

Ellaro Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Krem-Jeli

ellaro

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun Ellaro Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Krem-Jeli, özel formülü ile göz çevresinde daha genç ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

Shea ve  Argan yağlarıyla zenginleştirilmiş Ellaro Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Krem-Jeli cildi nemlendirirken hücreleri yeniliyor. İçeriğindeki  kafein sayesinde gözaltı şişlikleri ve koyu halkaları giderirken E vitamini ile çevresel faktörlere ve yaşlanma etkilerine karşı mükemmel bir şekilde koruyor.

Ellaro Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Krem-Jeli göz çevresini ekstra sıkılaştırırken aktif bileşenleri içerisinde yer alan Matrixly 3000 bileşeni ile göz çevresindeki çizgileri ve kırışıklıkları önlüyor. Bütün cilt tiplerine uygun bitkisel içerik yönünden oldukça zengin olan Ellaro Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Krem-Jeli cilt üzerinde yağ tabakası bırakmadan anında emiliyor.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.