EEOSE Sakal Serumu

beard serum

beard serumErkekler için sakal ve bıyık kimi zaman imaj için “değişim aracı”,kimi zaman “rahatlık göstergesi” kimi zaman ciltteki yara ve sivilceleri kapamak için “kamuflaj”,kimi zaman “kadınlar tarafından beğenilme nedeni” ve “çekicilik” kimi zaman “daha olgun görünebilmenin çaresi” kimi zaman da “çocukluktan ergenliğe geçişin ispatı” bir tür “erkekliğin simgesi” demektir.

Kısacası erkekler için sakal ve bıyıklarının sağlıklı ve gür olması önemlidir. EEOSE, sakal ve bıyıklarında problem yaşayan, seyrek, az ya da güçsüz olan, dönemsel olarak döküntü yaşayan beyler için yeni bir ürün çıkardı.

EEOSE Sakal Serumu…

Uzun klinik çalışmalar sonucu formüle edilen EEOSE Sakal Serumu, içeriğindeki Tribulus Terresteris, Peptide Complex ve GP4G sayesinde, seyrek,zayıf ve güçsüz bölgedeki kıl köklerini canlandırıyor, kıl miktarını artırarak kılları kuvvetlendiriyor ve uzamasını sağlıyor. Formülündeki Biotin, Isırganotu,Lavanta ve Adaçayı ekstreleri ile de kıl sağlığını koruyan ürünün içerisinde ciltteki yanma ve tahrişe karşı E Vitamini  ve çok özel nemlendiriciler bulunuyor.

Fransız Dermscan Laboratuarları’nda dermatolojik olarak test edilen ve güvenlik değerlendirmeleri yapılan ürün, sakal ve bıyıkları besleyerek, ihtiyaç duydukları bakımı yapıyor. Günde sadece bir kez tıraş sonrası uygulanan serum, cildin derin epidermis tabakasına ulaşıp canlandırma etkisi yaratıyor. Sadece sakal ya da bıyık bırakılmak istenen bölgelerde kullanılması tavsiye ediliyor.

Tüm eczanelerde bulabileceğiniz EEOSE’nin yeni ürününün fiyatı ise 54 TL. (Kasım 2013)

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.