Dermokil Yüz ve Vücut Maskesi

Her kadının hayali pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt. Parlak ve arınmış bir cilde sahip olmak ise Dermokil kil maskesiyle hayal olmaktan çıkıyor. Kolayca uygulayabileceğiniz Dermokil kil maskesi, 10 dakika içerisinde cildinize işliyor ve ilk kullanımdan itibaren cildinize sağlıklı, parlak ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

Dermokil kadınların var olan güzelliklerini, doğanın vitamin ve mineral açısından en zengin maddesi kilin doğal ve mucizevi etkisi ile taçlandırıyor. Dermokil maske, içeriğindeki doğal kil özleri ve vitaminler ile cildi kirlerden arındırırken cildin beslenmesine de yardımcı oluyor. Vücut ve yüz için farklı ürünleri bulunan Dermokil kil maskesi; ileriki yaşlarda oluşabilecek kırışıklıkları azaltarak daha genç ve pürüssüz bir cildin oluşmasını sağlıyor.

Geçmişten bugüne kadar cilt sağlığı ve güzelliği için kullanılan doğal maddeler arasında en etkilisi olarak gösterilen zengin kil minerallerinin, cilde çeşitli faydaları bulunuyor. 10 dakikada, cildinizi siyah noktalar, akneler, ölü hücre ve lekelerden arındırıyor, cildin nefes almasını ve pürüzsüzleşmesini sağlıyor.

İçerdiği zengin mineraller ve antiseptik özelliği ile kil, cildi ölü hücrelerden arındırarak dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlıyor. Normal, kuru, yağlı ve akneli olmak üzere 4 farklı çeşidi bulunan Dermokil kil maskelerinden, cilt tipinize göre dilediğiniz maskeyi seçebilirsiniz. İçeriğinde yer alan bitki özleri (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) ve A,B,E vitaminleri, cildi temizleyerek cildin ihtiyacı olan nemi kısa sürede geri kazandırıyor.

Uygulama Şekli

Temiz yüze kalın bir tabaka halinde uygulanmalı, gözler hassasiyetle korunmalıdır. Yüze uygulandık 10 dakika sonra kuruyan maske ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir.

Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil yüz maskesinin tavsiye edilen satış fiyatı 33,50-34.50 TL’dir
Dermokil Vücut Maskesinin tavsiye edilen satış fiyatı 31-33 TL’dir.

 

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.