Bioder Bio Epilation Serum

Bioder Bio Epilation Serum

Çeşitli yöntemler denendiği halde tüy problemine çözüm bulamayan ve sosyal hayatında sıkıntı çeken kadınların istenmeyen tüy problemine Bioder Bio Epilation Serum çare oluyor. Ayda 3 günlük pratik kullanımıyla oldukça ‘kalıcı’ ve ‘etkili’ bir çözüm sunan Bioder serum, içeriğindeki Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri ile tüyleri azaltıyor, inceltiyor, geciktiriyor ve kalıcı olarak yok ediyor.

Hormonal düzensizlikler ile ortaya çıkan istenmeyen tüyler kadınların sosyal hayatlarında önemli sıkıntılar yaratırken birçok kişi ağda gibi acı verici ya da lazer gibi riskli uygulamaları deniyor fakat kalıcı ve kesin bir çözüm bulamıyor. Birçok nedene bağlı olarak görülen tüylenme problemine 2. seanstan itibaren gözle görülür etki sağlayan Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum istenmeyen tüyleri ayda sadece ilk 3 gün, günde 1 kez olan pratik kullanımıyla azaltıyor, inceltiyor, geciktiriyor ve kalıcı olarak yok ediyor. 6 aylık düzenli kullanımla ise kadınları o arzuladıkları pürüzsüz cilde kavuşturuyor.

Serumun emilimini artırmak için ise kutu içerisinden çıkan nemlendirici krem uygulanıyor. Yüz ve vücut bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısı göz önüne alınarak ayrı ayrı formüle edilen ve 3’lü etki sunan Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Serum, kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin istenmeyen tüylere kesin çözüm sağlıyor. Öyle ki kıl rengi sarı olan ve lazer ile çare bulunamayan sarı tüyler de gözle görülür kalıcı bir azalma sağlayan Bioder Bio Epilation Serum, toplam uygulama süresi ve fiyatı gibi kriterler bir arada değerlendirildiğinde ise diğer yöntemlere kıyasla maliyet avantajı da sunuyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.