Atoderm Intensive Foaming Gel

Yoğun Cilt Kuruluğu Problemine Karşı Etkili Temizleyici Jel

Özellikle kış aylarının gelişiyle birlikte cilt her zamankinden daha hassas ve nemsiz oluyor. Cildin kendi nemini sağlayamadığı durumlarda, cilt bariyeri kırılganlaşmaya ve bunu oluşturan yapı taşları da azalmaya başlıyor.

atoderm intensive
Yoğun Cilt Kuruluğu Problemine Karşı Etkili Temizleyici Jel

Atoderm serisi, kuru, çok kuru cilt ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için kuruluğun şiddetine göre geliştirilmiş olan birbirinden farklı ürünler ile cildi korumaya, beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Son yıllarda artan yoğun cilt kuruluğu problemi ciltte pullanma, gerginlik ve kaşıntı gibi rahatsızlık hissi yaratabiliyor. Bu durumda, yoğun cilt kuruluğu probleminde iyi bir nemlendiricinin yanı sıra doğru bir temizleme ürününün tercih edilmesi de oldukça önemlidir.

Zengin içerikli ve temizleyici Atoderm Intensive Foaming Gel, formülündeki Skin Barrier TherapyTM patenti sayesinde yoğun cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı oluyor. Bununla beraber, ciltte oluşan kaşıntı hissinin yatıştırılmasına destek oluyor.

Atoderm Intensive Foaming Gel çok hafif ve hoş bir kokuya sahiptir. Mükemmel bir cilt ve göz çevresi toleransı sağlar.

Kimler için: Yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltler için uygundur. 
Bebek, çocuk ve yetişkinler kullanabilir.

Kullanım Şekli: Günlük kullanıma uygundur. Nemli cilt üzerine uygulayıp köpürttükten sonra iyice durulayın ve nazikçe kurulayın.

Daha etkili sonuç almak için temizleme jeli sonrasında Atoderm Intensive Balm ile cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Atoderm Intensive Foaming Gel Fiyat: 
200 ml: 
69,50 TL
500 ml: 94,50 TL
1 L: 99,50 TL

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

0 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.