ABBA Hacim Serisi Herbal Remedy Serum

abba hacim serisi

abba hacim serisi

Yüzyılın keşfi olarak ilan edilen ve dünya sağlık otoritelerinin gözbebeği olan kinoa bitkisinin özleri başta olmak üzere; soya, arpa ve Tri – Molecular Protein Complex* ile zenginleştirilmiş % 100 vegan formüllü “abba Saç Bakım Ürünleri”nin yarattığı farkı ilk kullanımda bile saçlarınızda hissedeceksiniz.

Her saç türüne ve saçın ihtiyacı olan bakıma uygun seçenekler sunan abba;özellikle doğal ve sağlıklı içeriği, % 100 vegan bileşimi, kinoa, arpa ve soya ile zenginleştirilmiş Tri – Molecular Protein Complex* formülü ile saçlarınızın sağlıklı ve canlı kalmasını sağlıyor.

Ülkemizde henüz pek bilinmeyen ama dünya sağlık otoritelerinin gözbebeği haline gelen kinoa, susam ailesine ait amino asit zengini tek tahıl olarak biliniyor. Kinoa, doku yenilemeden kansere, kansızlıktan ödem sökmeye kadar pek çok tedavide kullanılan magnezyum, kalsiyum, amino asit ve vitamin zengini içeriği ile saçlara da uzun ömürlü sağlıklı bir yapı kazandırıyor. ABBA Hacim Serisi Herbal Remedy Serum

(*) Tri – Molecular Protein Complex : Hidrolize saç keratini, soya proteini ve buğday proteinlerinin bileşiminin saçlardaki tüm katmanlara işlemesi ile gerçekleşen onarım sistemi.

Gluten, dea, sentetik katkı maddeleri ve sülfat içermeyen % 100 vegan formüllüdür.

kinola

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.