NUTRIWAY Primrose

Amway, vitamin ve beslenme destek ürünleri markası NUTRIWAY’in yeni ürünü Primrose, kadınların adet dönemlerini çok daha rahat ve zinde geçirmeleri için destek sağlıyor.

Adet dönemi, kadınların fiziksel ve duygusal olarak yaşamlarını etkileyen en önemli dönemlerin başında geliyor. Amway Nutriway’in yeni bitkisel ürünü Primrose, kadınların bu özel dönemi çok daha rahat geçirmeleri için özel olarak formüle edildi. Hodan yağları, hayıt, dong quai, zencefil ve portakal kabuklarının benzersiz karışımını içeren Primrose, adet dönemi öncesi duygusal, fiziksel ve davranışsal olumsuz etkilerin dengelenmesi için bitkisel destek sağlıyor.

Doğal bitkisellerin standartlaştırılmış özütleriyle oluşturulan Nutriway Primrose, vücudun doğal yağ asidi dengesinin eski duruma gelmesine yardımcı olduğu düşünülen uzun zincirli bir yağ asidi gamma-linoleik asit (GLA) kaynağı olan primroz yağı içeriyor. Aynı zamanda antioksidan koruma için karışık karotenoidleri barındıran Nutriway Primrose, yapay renklendiriciler, lezzet vericiler veya koruyucu maddeler içermez.

Gluten ve Laktoz içermeyen Primrose’un tercihen yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilmektedir. Sizde bu özel döneminizde kendinizi daha zinde ve rahat hissetmek istiyorsanız Nutriway Primrose size gereken besinsel desteği sağlamada yardımcı olacak.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.