Mummylac bitkisel damla

mummylac bitkisel damla
Bebeğimi daha uzun süre emzirmek istiyorum diyen anneler, su, meyve suyu ya da süt gibi içeceklere damlatacakları Mummylac bitkisel damla sayesinde artık çok daha mutlu olacak.mummylac bitkisel damla

Uzmanlar yeni doğan bebeklerin ilk altı ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmesi gerektiğinin altını her fırsatta çizmektedirler. Anne sütü bebek için en sağlıklı ve en özel olan besindir. Sağlıklı bir anne günde 700-800 ml süt salgılıyor. Emzirme döneminin ( laktasyon ) daha ilk aylarında sütlerinin azaldığından yakınan annelerin sayısı ne yazık ki her geçen gün artıyor. Sütün azalma sebebi ise stres, üzüntü, gerginlik gibi pek çok faktöre ya da bebeğin memeyi almaması ve sütü pompalamaması gibi sebeplere bağlı olabiliyor. Sütü arttıran en önemli gıdanın su olmasıyla birlikte, süt, peynir yoğurt, et, balık ve mevsim sebzeleri ile meyvelerinin anneler tarafından mutlaka yeterli ölçüde tüketilerek gerekli vitaminlerin ve kalorinin alınması gerekiyor.

Sağlık bir beslenmeye rağmen anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda Mummylac anne sütü arttırıcı bitkisel damla, içeriğindeki rezene, mine çiçeği, hayıt, keçi sedef otu, çemen otu, C vitamini, Roobios ekstresi ve Beta-glukan sayesinde emzirmenin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre, Beta-glukan etken maddesi bağışıklık sisteminin sigortası olarak adlandırılmaktadır. Beta-glukan ekmek mayasından elde edilen bir liftir. Suda çözünmeyen Beta-glukan, hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça önemlidir. Özellikle bebek ve çocukların immün sistemleri toplumsal kaynaklı enfeksiyon faktörlerine hazırlıklı değildir.

Mummylac anne sütü arttırıcı bitkisel damlanın, günde 3 defa 1 su bardağı su, süt ya da meyve suyu içerisine 15’er damla damlatılıp kullanılması tavsiye edilmektedir. Mummylac bitkisel damla, emziren anneler için bitkisel, %100 doğal bir besin takviyesidir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.