EuRho Vital Zink Plus Kapseln

Zink Plus Kapseln

Zink Plus KapselnSağlıkla parlayan bir cilt, canlı saçlar ve güçlü tırnaklar ise güzelliğin en önemli unsurları. Ancak onların bakımlı görünmesi kendinize iyi bakmanıza da bağlı… Vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri mutlaka almanız gerekiyor. Bu vitaminleri doğal yoldan alamadığınızda ise gıda takviyesi zorunlu hale geliyor. Almanya’nın ünlü ilaç firmalarından Euro OTC Pharma tarafından üretilen EuRho® Vital Zink Plus Kapseln; içeriğindeki B vitaminleri kompleksi ve çinko kombinasyonları sayesinde cilt, saç ve tırnakların takviye edilmesine yardımcı oluyor.

EuRho® Vital Zink Plus Kapseln; B vitaminleri ve çinko içeriyor…

Vitamin ve eser elementlerin yeterli oranda alımı cilt, saç ve tırnaklar açısından büyük önem taşıyor. Bir eser element olan çinko, 100’den fazla enzimin aktivatörü olarak B vitaminleri ile birlikte sağlıklı bir cilt için kaçınılmaz. Öte yandan çinko, saç ve tırnakların sağlıklı gelişim sürecini de hızlandırıyor. Çinko, bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve enfeksiyon kapma riskini azaltmaya da yardımcı oluyor. EuRho® Vital Zink Plus Kapseln; çinko, biotin, B6, B12, C vitaminleri ile soya yağı, folik asit, pantotenik asit, niasin, karbonhidrat ve protein içeriyor. EuRho® Vital Zink Plus Kapseln’in ayrıca B1 ve B2 vitaminlerini içeren EuRho® Vital Zink Plus Juice adıyla satışa sunulan şurup şeklinde bir çeşidi de bulunuyor.

Vitamin ve mineral eksikliği cilt, saç ve tırnakları olumsuz etkiliyor…

Yetersiz çinko alımı; ciltte kuruluk, kırışıklıklar, tırnak altlarında beyaz noktalar, yaraların geç iyileşmesi ile kendini gösterebiliyor. Ayrıca saçların zamanından önce beyazlaması, cansızlaşması ve dökülmesine de neden olabiliyor. Tırnaklarda ise bozulmalar görülebiliyor.

B6 vitamini yeterli alınmadığında ciltte bozulma ve gelişim bozuklukları,

B12 vitamini eksikliğinde ise ciltte çatlaklar ve tırnaklarda da kolay kırılma gibi durumlar yaşanabiliyor.

Saç dökülmesi ise folik asit (B9 vitamini) eksikliğinin belirtileri arasında yer alıyor.

Sağlıklı cilt, saç ve tırnaklar için bir diğer önemli vitamin ise biotin. Biotin yetersizliğinde ellerde çatlaklar, sert el tırnakları ve cansız saçlar gibi belirtiler ortaya çıkıyor.

EuRho® Vital Zink Plus Juice içeriğindeki zengin B vitaminleri ve çinko kombinasyonu ile, EuRho® Vital Zink Plus Kapseln ise bu kombinasyona ilave biotin içeriği ile tüm seçkin eczanelerde…

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.