SORU SORÜcretsiz Online Sağlık Danışma ve Bilgilendirme

ACUVUE OASYS® 1-DAY

ACUVUE, OASYS® 1-Day Günlük Kullan-At Kontakt Lensler İle Devrim Yarattı

Acuvue Oasys 1-Day lensler ile gözlerde kuruluk ve yorgunluk hissine son

Johnson & Johnson Vision Care firmasının dünyanın en çok satılan kontakt lens markası ACUVUE®, kontakt lens sektörüne bir yenilik daha kattı.

ACUVUE®’nun, konforda üstünlüğü geçilemeyen ACUVUE OASYS® lenslerini YENİ HYDRALUXE® teknolojisi ile birleştirerek geliştirdiği ACUVUE OASYS® 1-Day günlük kullan-at kontakt lensleri zorlu günlerinizde konforunuzu optimize etmek üzere gözyaşına entegre ve yüksek oranda nefes alabilen moleküllerle geliştirildi.

Geliştirdiği devrim niteliğindeki yeniliklerle lens kullanıcılarının gün içerisinde en büyük şikâyeti olan kuruluk ve yorgunluk hissine son veren ACUVUE OASYS® 1-Day günlük kullan-at kontakt lensleri performansında hiçbir azalma yaşatmadan gün boyunca etkisini sürdürmeye devam ediyor.

 

Kullan at teknolojisiyle birlikte lens kullanımına bağlı kuruluk, yorgunluk hislerinin yanında solüsyon kullanımını da gerektirmemesiyle gözlerinizin çevresel faktörlere bağlı olarak gelişebilecek enfeksiyonların da önüne geçen ACUVUE OASYS® 1-Day günlük kullan-at kontakt lensleri göz dostu etkisiyle tam bir koruma sağlıyor.

Lens kullanımında gözlerde gelişen hassasiyeti gideren ve içeriğinde güneş ışınlarına karşı gözlerinizi koruyan UV blokajına sahip ACUVUE OASYS® 1-Day günlük kullan-at kontakt lensler ister açık havada, klimalı bir ortamda, bilgisayar karşısında ve hatta spor yaparken bile rahatlıkla kullanabileceğiniz üstün teknolojisi ile gün içerisinde yaptığınız tüm aktivitelerde en sadık dostunuz olacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.