SORU SORÜcretsiz Online Sağlık Danışma ve Bilgilendirme

Tek Hamlede Kırışıklıklarım Nasıl Azalır ! ?

Omnilux, kolajen üretimini artırmak için belli dalga boylarını kullanan bir ışın tedavisidir. Acı vermez, iyileşme süreci gerektirmez ve genelde her seansı 30 ila 45 dakika sürer.

Restylane Sub-Q, ünlülerin büyük olaylar öncesinde yüzlerini genç tutmak için güvendikleri, isveçli bir markaya ait bir dolgu maddesidir. Hyalüronik asitten yapılır ve sadece çizgileri doldurmakla kalmaz yüzü tekrar şekillendirir. Bu işlem için lokal anestezi gerekir, ama işin tamamı öğle tatiliniz bitmeden tamamlanmış olur.

Evolence, botoksun aksine tek bir iğneyle çizgileri düzelten, yeni bir dolgu maddesi. Doğal kolajenden yapılan bu madde, deri yapısını destekleyerek cildin daha dolgun ve sağlam görünmesini sağlıyor.

Olanaklar sınırsız ama bazı dermatologlar ve endokrinolojistler, kırışıklıkları önlemek, enerji seviyesini yükseltmek ve metabolizmayı hızlandırmak için insanların büyüme hormonlarının kullanılması konusunda çalışma yapıyorlar. Hayli tartışmaya yol açan bu yöntemin henüz kullanılmasına izin verilmedi, ancak bazı doktorlar özel reçete yazıyor.

cilt-gerdime-bakimHormonun yanlış kullanımı ya da bozuk versiyonları şişmeye, aşırı büyümeye ve hatta adrenalin yetmezliğine neden olabilir.

Vücutta üretilen ve onun ana bağlantı dokusunu oluşturan lifsi bir proteindir. Zaman içinde vücuttaki kolajen miktarı azalır ve kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerinin görülmesine neden olur.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.