Sinomarin Cold & Flu

Nezle grip dönemlerinde burun tıkanıklığı hastayı yoran vce en çok sıkıntıya sokan semptomdur. Bunun için bir çok medikal ilaç önerilse de tuzlu su burun tıkanıklıkları için yarar sağlayan en iyi ilaçtır. Tuzlu suyu daha pratik ve kullanışlı hale getiren ticari firmaların ürünleri de mevcuttur. Deniz suyu, okyanus suyu olarak satılan ürünler saf olarak bu maddeleri içerdikleri gibi ayrıca ek doğal ve etkiyi güçlendirici maddeler de ekleyerek bir nevi kullanımı kolay ve tuzlu sudan daha etkili bir form hazırlamaktadırlar.

Burun sağlığı için patentli doğal içeriğine yine doğadan %100 saf doğal maddeler eklenerek geliştirilen Sinomarin’in yeni formu Sinomarin Cold & Flu, grip ve nezlede ortaya çıkan burun tıkanıklığının ve semptomlarının giderilmesinde önerilmektedir.

Hipertonik deniz suyu Sinomarin’in burun açıcı özelliklerine, okaliptüs, nane ve kekiğin antimikrobiyal ve ödem giderici etkileri eklenmesiyle güçlendirilen Sinomarin Cold &Flu burun içini nemlendirirken, hava akışını arttırır, ferahlatıcı bir his yaratır. Grip ve nezle birlikte gelişen kulak enfeksiyonlarının ve diğer komplikasyonların giderilmesine destek olur. Sinomarin Cold & Flu, 100 ml sprey ve 30 ml’lik cep boyu sprey ambalajı ile eczanelerde.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.