Bruno Antidry Nemlendirici Sprey

Bruno Antidry Nemlendirici Sprey

Tüketici ihtiyaçlarından yola çıkan ürünleri portföyünde konumlandıran Bruno markası, bahar aylarında kuru hava, hava kirliği gibi nedenlerle gelişen burun mukozasındaki kuruluğu nemlendirmek için Bruno Antidry Nemlendirici Sprey’i tüketiciyle buluşturdu.Bruno Antidry Nemlendirici Sprey

Bruno Antidry Nemlendirici Sprey, özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında gelişen burun mukozasındaki kuruluğu nemlendirip buradaki kabuklanmaları azaltırken, soğuk algınlığı, alerjik nezle tedavisi ve ilaç kullanımı sırasında oluşan burun kuruluğunu gidermede de destek için kullanılıyor.

Bruno Antidry Nemlendirici Spreyin bileşimindeki dekspantenol ya da D-pantenol, cilt ve mukozayı nemlendirmesinin yanında, yenilenmesinde de uyarıcı etkiye sahip. Bu sayede, cilt ve mukozadaki yaraların iyileşme süreci kısalırken, burun mukozasının sürekli nemli kalması ve korunmasını sağlıyor.

Koruyucu madde içermeyen Bruno Antidry Nemlendirici Sprey, 1 yaşından itibaren her yaş grubunda, istenilen sıklıkta ve uzun süreli kullanılabiliyor. Ayrıca, hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı uygun ve güvenilir bir ürün olarak tanımlanıyor.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.