Sizin için Ne Yapabiliriz?

İletişim araçlarının yaygınlaşmasıyla beraber her türlü bilgiye daha kolay ulaşır hale geldik. Bilgiye ulaşmak her ne kadar bizi ileriye taşıyor olsa da bu durum bizi bazen bilgi karmaşasına itmektedir. Temelde bazı bilgi eksiklikleri üzerine öğrenilmeye çalışılan bilgiler sizi yanlış yönlendirir. Diğer taraftan ulaşabildiğiniz her bilginin ne kadar doğru olduğunu kesin kez bilemezsiniz. Hakim olmadığınız konularda edindiğiniz bilginin doğruluğunu bilen birine kontrol ettirmelisiniz.

Mevcut hastalığınızla / rahatsızlığınızla ilgili internette bir arama yapacak olursanız özellikle google, yahoogibi arama motorları başta olmak üzere bildik bilmedik bir çok sağlık sitesi kafanızı oldukça karıştırabilir. Güvendiğiniz bir site ufacık bir yaranın ciddi durumlara sürükleyeceğini bahsedebilirken, bir başka site çok önemsenmemesi gerektiğini iddia edebilir. Veya kapı kapı gezdiğiniz hastanelerdeki ilgili uzmanların önerdiği ilaçların bir kısmını bazı siteler överken bir takım siteler yerden yere vurabilir.

Sizin için en doğrusuna Biz Karar vereceğiz!

Elinizde tomar tomar tetkikler, poşet poşet ilaçlarla kalakaldığınızda ne yapmanız gerektiğine beraber karar verebiliriz. Şimdi o tüm tetkikleri ve ilaçları, veya aklınızdaki tüm soruları toplayıp gelin. Karşılıklı çaylarımızı yudumlarken mevcut durumunuz ne olduğunu, nasıl bir yol izleyerek tedavi olabileceğinizi konuşalım.

Ameliyat Olmak İstemiyorsanız…

Geçmeyen ağrınız için ameliyat önerildi ve bıçak altına yatmak istemiyorsanız bu konuyu da beraber bir gözden geçirebiliriz. Gerekliliği hakkında bir hekim görüşü daha almanızda fayda olacaktır.

İlaç kullanmak İstemiyorsanız…

Bir kaç hastalık beraber olduğu için onlarca farklı ilacı kullanmakta, her birini saati saatine almakta, en önemlisi bu kadar çok ilacı beraber kullanmakta sakınca duyuyorsanız o zaman mutlaka bize müracaat etmelisiniz. İlaçlarınızı düzenleyerek daha efektif bir tedavi uygulayabiliriz.

Tedaviniz bitene kadar bizimlesiniz…

Bize başvurarak kendinizi garantiye alın. Sonrasında hangi doktora giderseniz gidin, sizi bizzat takip ettiğimiz için bir doktorda yarım kalan tedavinizi diğer doktorun tedavisi ile bütünleştirerek aradaki uygunsuzluğu gidermeye yardımcı olacağız.

Sağlık dosyanız hazır…

İlk müracaatınızdan itibaren size özel ve gizli olarak tutacağımız sağlık dosyasında adım adım tedavileriniz ve iyileşme sürecinizi işleyeceğiz. Böylece biz takibinizi sistematik şekilde yaparken sizin de tedavinizi en doğru şekilde yönlendirmenizi sağlayacağız.

Tüm bu hizmetlerimiz için hemen randevunuzu alın, bir tanışalım.