LIV HOSPITAL

liv-hospitalHastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Liv Hospital Grup, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Liv Hospital Grup olarak amacımız “sağlığınız”.

Açıldıktan çok kısa bir süre sonra Amerikan kökenli Joint Commission International (JCI) kalite akreditasyon sertifikasını ve Avrupa ISO belgesi olan TÜV’ü alarak uluslararası ölçülerde yüksek sağlık kalitesini yakalayan Liv Hospital İstanbul, hizmette bir yılı geride bıraktı. Giderek büyüyen bölümleri, teknolojisi, ekibi ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla bugün nice başarılı yılları hedefleyen Liv Hospital Grup, sağlık sektöründe referans merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.

Özel sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan Liv Hospital Grup, tıbbi kadrosu gücünü departmanların üst ihtisaslardan oluşmasından alıyor.

Liv Hospital Grup ekibi, çıktığı bu yolculukta farklı konularda ışık tutmaya ve önder olmaya devam edececek.

LIV-Hospital (1)

[divider]

[one_half]Adres:
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 34340 Ulus Beşiktaş İstanbul (TRT Binası karşısı)
E-Posta: 
[email protected]
www.livhospital.com.tr[/one_half][one_half_last] Çağrı Merkezi:
0850 222 2 548 – 444 4 548
Telefon: 
00 (212) 999 80 99
Faks:
0 (212) 287 10 57 [/one_half_last]
Shuttle Hizmeti
Hafta içi her gün, saat 09:00 – 16:00 saatleri arasında her saat başı Mecidiyeköy meydandan hastanemize ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Servis şoförümüze 0530 173 06 71 numaralı telefondan ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.