Emsey Hospital

doktor oneri

İstanbul Anadolu Yakasında, uluslararası standart ve kalitede hizmet veren Emsey Hospital; 140 servis yatağı, 25 genel yoğun bakım, 4 koroner yoğun bakım, 8 KVC yoğun bakım, 38 yeni doğan yoğun bakım olmak üzere 215 yatak kapasitesiyle geniş bir hastane olanağı sağlarken; akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine edilen poliklinik ağıyla da, hastalara zaman kaybı olmaksızın tedavi imkânı sunmaktadır.

Pendik Kurtköy’de, Sabiha Gökçen Havaalanına 5 dakika ve büyük ölçekli alışveriş merkezlerine maksimum 4 dakika yakınlıktaki Emsey Hospital; hem şehir içi ulaşım, hem de şehirlerarası ve uluslararası ulaşım yollarına yakın mesafededir ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır. Sunduğu hizmet alanlarında hasta memnuniyeti oluşturmadaki kararlılığı, tedavi ve tedavi sonrası hizmet kalitesi ile Emsey Hospital, referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Bu bilinçle Emsey Hospital; eşit olanaklarda hizmet sunmayı, gelişime açık ve güvenilir olmayı her daim amaç edinmiştir.

Adres : Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye
Tel : 0 216 585 37 00
Çağrı Merkezi : 444 25 99
Faks : 0 216 646 00 96
Genel Bilgi İçin : [email protected]saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.