Cyro-Save

Cryo-Save Türkiye partneri MedFors İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş.’dir.

Lider uluslararası aile kök hücre bankası Cryo-Save, kordon kanı ve kordon dokusundan alınmış 250,000’in üzerinde örnek saklamaktadır. Halihazırda kök hücrelerle tedavi edilebilen birçok hastalık mevcuttur ve bu sayı ancak yükselecektir. Cryo-Save Belçika, Almanya, Dubai, Hindistan ve Güney Afrika’daki ultramodern işleme ve saklama tesislerinde 6 kıtadaki 70’ten fazla ülkeden gelen örnekleri dondurarak saklamaktadır. Kordon kanı ve dokusundan elde edilen kök hücreler ile günümüzde 100 e yakın hastalık tedavi edilebilmektedir.

[box type=”note” ]Daha fazla bilgi ve doğacak çocuğunuzun kordon kanı ve dokusunu saklamak için Ahu İyigün’e [email protected] 05327552778 ve 0212 2807541 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. [/box]

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.