Op. Dr. Hakan Gündoğan

hakan gundogan

hakan gundogan

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini 1994 yılında tamamlayan Dr. Hakan Gündoğan, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi anabilim dalında başladığı asistanlığının son yılını Amerika’da  (Houston, TX) Baylor College of Medicine’de tamamlamıştır. Ege Üniversitesindeki akademik kadrodan 2002 yılında ayrılan Dr. Hakan Gündoğan, Tayvan’da Kraniyofasiyal Cerrahi bölümünde üst ihtisasını tamamlamıştır. Prof. Dr. Onur Erol’un yanında estetik cerrahi konusunda üst ihtisasını yapıp 2003-2008 yılları arasında İstanbul ONEP Klinik’te çalışmıştır. 2008 yılında Bağdat Caddesi’nde kendi kliniğini açan Dr. Hakan Gündoğan, 2014 yılı itibarıyla muayenehanesini Levent’te taşımış olup çalışmalarına burada devam etmektedir.

Op. Dr. Hakan Gündoğan’ın bu güne kadar yurt içi ve yurt dışında yayınlanmış birçok bilimse makalesi bulunmakta olup halen bir çok önemli kongrelerde konuşmacı olarak davet edilmektedir…

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.