Uzm. Dr. Berkant OMAN

doktor oneri

1978 yılı Almanya doğumlu olan Dr Berkant Oman ilk ve orta öğrenimimi İzmirde tamamlamıştır.

1992-1996 yılları arasında Maltepe Askeri Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1996-2003 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesi’nde tıp eğitim almıştır.

2008-2013 yılları arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji uzmanlık eğitimini tamamlayarak, Haziran 2013- Mart 2015 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi dermatoloji bölümünde uzman hekim olarak çalışmış, Mart 2015 tarihinden itibaren de  Denizli’de Dolphinmed Sağlık Polikliniği’nin 2. katında özel muayenehaneciliğe başlamıştır.

Ocak 2017 tarihi itibarı ile de İzmir Manavkuyuda Oman Klinik olarak çalışmalarına devam etmektedir.

2008 yılından bu yana çok sayıda yurt içi ve yurt dışı kongreye katılan ve halen sürekli olarak güncel gelişmeleri yakından takip ederek hastalarına en son dermokozmetik uygulamalarını sunan Uzm Dr Berkant Oman, ACA (aesthetic cosmetic aplications) academy üyesi olup üzerinde çalıştığı çeşitli bilimsel çalışmalar ile ilgilenmektedir.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.