SORU SORÜcretsiz Online Sağlık Danışma ve Bilgilendirme

Tatile Giderken Çantamda ne Olmalı ?

Eğer temizlik çantanız bavulunuzun yansını kaplıyorsa yapacağınız basit: onu evde bırakın, ihtiyacınız olan ürünleri gibi online bir siteden satın alın ve otelinize vardığınızda orada olacak şekilde otel adresinize gönderin.

Bütün gece bir ıstakoz gibi görünmemek için profesyonel yardıma başvurun. Şimdilerde çoğu otelde spa bulunuyor (ya da size yakındaki bir tanesini önerirler). Burada kırmızılığı ve sızıyı alacak serinletici bir vücut örtüsü bakımı yaptırabilirsiniz.

O gece kırmızı renk bir elbise giymekten kaçının, onun yerine serinletici bir etkisi olan beyaz ya da buz mavisi gibi cildinizin renk tonunu açacak renkleri tercih edin.

C vitamini takviyesi almak ve ısırganotu çayı içmek doğal bir antihistamin etkisi yapacaktır. Eğer sarısabır bitkileri bulunan sıcak bir yerdeyseniz, özsuyunu çıkarmak için bir yaprak dalı koparın ve ısırığın olduğu yere sürün. Kaşıntıyı kesecek, şişliği ve kırmızılığı azaltacaktır.

Nevasic ses CD’si, iç kulağa ve beyne gönderilen geri dönen sesleri, vuruşları, frekansları ve sinyalleri kullanarak mide bulantısı hissini azaltıyor.

Eğer otelinizde jimnastik salonu yoksa ve dışanda koşu yapamıyorsanız, yanınıza iki temel jimnastik aleti alın: kalori yakıcı kardiyovaskûler egzersiz için bir atlama ipi ve kastan derli toplu tutmak İçin bir Thera Band Egzersiz Bandı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.