saglikdanisma.NET Bumerang Ödüllerine Aday!

bumerang 2013 uzman blog

bumerang ödülleri 2013

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Bumerang Yılın En İyi Blogları yarışması için adaylığı onaylanan sitemiz bu yarışmaya ilk kez katılıyor.

2006 yılından bu yana ücretsiz sağlık danışma ve bilgilendirme hizmeti sunan sitemiz elbette siz değerli kullanıcılarımızın desteği sayesinde hizmetini sürdürmektedir. Zaman zaman yeni teknik alt yapısıyla kendini güncelleyen, hızlı ve doğru bilgi vermeyi amaçlayan saglikdanisma.NET haber kaynağı olarak Basın Odası hizmetlerinden yararlanmaktadır. Ancak Basın Odası veya diğer basın bültenlerindeki tüm bilgiler editörümüz Dr. Fatih Hakan ÇAM‘ın gözetiminden geçtikten ve güncel tıp bilgisine uyumu değerlendirildikten sonra yayımlanmaktadır.

Sitemize gelen sorular yine editörümüz ve aynı zamanda doktorumuz Fatih Bey tarafından incelenmekte ve cevaplandırılmaktadır. Bilgiyi en doğru şekliyle kullanıcılarına aktarmaya çalışan sitemiz, sağlık alanında Türkçe yayın yapan siteler arasında yalan yanlış bilgilerin ayıklanmasına ve popüler olmaktan kaçınmaya özen göstermektedir.

Bumerang, Hürriyet yayın grubunun blog sitelerini desteklemek için oluşturduğu bir sitedir. Her yıl olduğu gibi bu sene de bir kaç başlık altında en iyi ve kaliteli hizmeti veren siteyi öncelikle halk oylaması ile belirliyor daha sonra jüri oylamasına tabi tutarak belirli branşlarda birincileri tespit ediyor.

saglikdanisma.NET Bumerang’ın yarışmasına bu sene ilk kez başvurdu ve “YILIN UZMAN BLOĞU” kategorisinde aday gösterildi. Şimdi sıra sizde… Oyunuzu vererek sitemize destek olabilirsiniz.

HEMEN ŞİMDİ OY VER…!

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.