Kilo vermek artık çok kolay

 

İlaç kullanmadan, Diyet yapmadan, aç kalmadan KİLO VERMEK ARTIK ÇOK KOLAY

İşte yöntemi

Bakın!

Ne yaparsanız yapın, insülin direncini kırmadan kilo veremezsiniz.

Hep şahit oluyoruz, önce 20-30 kilo bile verip de…

Daha sonra bu kilolarını fazlasıyla alanlara…

Kendimden örnek vereyim;

Yağ oranım o kadar spor yapmama karşın önce yüzde 14’tü. Ama bu yöntemi kullandıktan sonra.. Yağ oranım zamanla yüzde 12’ye, 10’a, 7,5’e düştü. Şimdilerde ise bu oran yüzde 6,5. Buna rağmen kas oranımdan hiç kaybetmedim. Hatta kas oranım yüzde 76’dan 88’e çıktı.

İşte benim yöntemim;

Gece yatmadan önce iki adet

EA çörek otu yağı kapsülünden alıyorum.

EA çörek otu sayesinde de insülin direncimi kırıyorum.

Sabahları ise,

Aç karnına 2 adet EA Zerdaçal ekstresi kapsülünü yarım bardak su ile içiyorum. Daha sonra da, kahvaltımda EA Sakız kabağı proteini ve Buğday Ruşeymi özü katılarak yapılan peynirli omletimi yiyorum. Bu sayede de tok kalıp acıkmıyorum. Üstelik, 79 yaşında canlı bir örnek ile karşınızdayım. Siz de bu yöntemi deneyin kısa sürede farkı görün. Hepsi bu kadar.

Siparişleriniz için;
0850 455 1 454
0212 356 50 20
0212 356 50 30

www.ertugrulakbay.com

Bu yöntemle ilgili ayrıntılı bilgiler;  @ertugrulakbayofficial Facebook ve  ertugrulakbay official İnstagram hesabımdadır.

Kaynak

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.