“ZUBIZU Wellness” ile sağlıklı yaşama davet

ZUBIZU, Türkiye’de ilk kez büyük kapsamlı bir wellness etkinliğinin düzenlenmesini sağlıyor.

Canan & İris Pop-Up Events tarafından düzenlenen ‘ZUBIZU Wellness’ etkinliği, yarın Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek.

Türkiye’de bu çapta hayata geçirilen ilk ‘wellness’ alışveriş organizasyonu olmaya aday etkinlikte sağlıklı yaşam alanında faaliyet gösteren farklı sektörlerden birçok marka bir araya gelecek.

“SAĞLIKLI YAŞAM” SUNUMLARI

Enerji terapisti ve holistik beslenme uzmanı Özlem Oskay’ın ve sağlıklı yaşam koçu Alara Malaz’ın danışmanlığını üstlendiği etkinlikte ayrıca alanında isim yapmış birçok konuşmacı da saat 10.00 itibarıyla ‘sağlıklı yaşam’ başlığı altında sunumlar yapacak.

Spor, seyahat, giyim, aksesuar, kozmetik gibi birçok farklı alandan markaların katılım sağlayacağı etkinlik alanı içerisinde bir de yiyecek üzerine ‘sağlıklı yaşam marketi’ kurulacak. Etkinlik, saat 10.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve girişler ücretsiz olacak.

ZUBİZU, ‘Yılbaşı’, ‘Sevgililer Günü’, ‘Anneler Günü’ gibi özel günlerde ‘alışveriş etkinlikleri’, ‘ZUBİZU Hours’ gibi eğlenceli sosyal aktiviteler, sanatseverlerin bir araya geldiği ‘sanat buluşmaları’, ‘film ön gösterimleri’, ‘d.ream Akademi yemek workshop’ları’ gibi etkinliklerle üyelerinin hayatını renklendirmeye devam ediyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.