Yeryüzü Doktorları Haiti’de

Yeryüzü Doktorları’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Dominik Cumhuriyeti üzerinden Haiti’ye ulaşacak olan ekip, yapılacak hizmetlerin ve ihtiyaç duyulan maddelerin tespitini yapacak. Tespit çalışmasıyla ulaşılacak sonuçlara göre yardım çağrısı yapılacak. Yardımlar için dernek merkezi irtibat noktası olacak.

Yeryüzü Doktorları, Dominik Cumhuriyeti ve Haiti’de çalışan yerel paydaşların da yardımıyla kurulacak çadır kentlerde sağlık hizmetlerini destekleyecek.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.