‘Yaşam’ için siz de takımınızı kurun!

Dünya çapında kanser hastalığına karşı farkındalığı artırmayı ve kanserle mücadele için fon sağlamayı amaçlayan ‘Relay For Life’ etkinliği, 10 – 11 Ekim 2015 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Şimdiye kadar 24 farklı ülkede 4 milyondan fazla insana ulaşarak büyük bir başarıya imza atan etkinlik, Pembe Hanım Kanserli Hastalar ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği işbirliği ile hastalığı yenmiş kişileri ve destekçileri Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü’nde bir araya getirecek.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Relay For Life, yaklaşık 5 bin katılımcıyı bir araya getirmeyi hedefliyor. 24 saat kesintisiz sürecek olan etkinlikte kanserle mücadeleyi kazanmış tüm hastalar mücadelelerini kutlarken, kansere yenik düşerek aramızdan ayrılanlar ve hala hastalıkla mücadele eden katılımcılar da çeşitli etkinliklerle anılacak ve onurlandırılacaklar.

Dünya çapında kanser hastalığına karşı farkındalığı artırmayı ve kanserle mücadele için fon sağlamayı amaçlayan ‘Relay For Life’ etkinliğine siz de takımınızı kurarak katılın! Kanser hastalarının umut yolculuğunda onların yanında yerinizi alın.

Katılım için başvuru ve iletişim:
[email protected]
0 (212) 359 70 20 

Katılım ücretleri:
Hasta ve Hasta Yakını: 15 Lira
Öğrenci: 25 Lira
Diğer Katılımcılar: 50 Lira

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.