Yapışık olarak dünyaya gelen ikizler öldü

Ülkenin batısındaki Riau’nun Pekanbaru bölgesindeki Arifin Açmad hastanesinde tutulan erkek bebeklerin organ yetersizliği sebebiyle birkaç dakika arayla hayata veda ettiğini açıklandı. Dr. Tubagus Odhi, dün durumlarının kötüye gittiği gözlenen bebekler için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

3,2 kilogram ağırlığındaki bebeklerin kalpleri hariç, tüm hayati öneme sahip organları paylaştıkları ve sağlıklarının iyi olduğu açıklanmıştı.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.