Vichy’den Saç dökülmesine karşı Devrim Yaratan Moleküler Bileşim DERCOS AMINEXIL SP94™

Saçla ilgili yapılan araştırmalarda her 4 kişiden 3’ünün saçlarının düzenli olarak döküldüğü gözlemlenmiş, saç dökülmesi veya seyrelmesinin kişinin hayat kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olduğu görülmüştür.

Saçın sağlıklı olabilmesi için sağlıklı bir kök yapısı gerekmekte; ancak zamanla kökü çevreleyen dokuların sertleşmesi kökü sıkıştırmakta ve kök tarafından üretilen saçta incelmeye yol açmaktadır. Bu durumda sıkışmış saç folikülü, saç derisine tutunmakta güçlük çeker ve dökülür. Zayıflayan saç kökü ise daha ince saç telleri üretmeye başlar ve saç zamanla seyrelir.

Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalar sonucu geliştirilen VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ etkinliği Plasebo* testi ile kanıtlanan ilk üründür. DERCOS AMINEXIL SP94™ içeriğinde yer alan saç dökülmelerine karşı Avrupa’da 1 numaralı Molekül* AMINEXIL® ile yepyeni bir devrim yaratmakta ve saç kökünün saç derisine tutunmasını güçlendirirken, saç telinin doğal oluşumunu hızlandırmaktadır.


Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalardan sonra VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ ’in saç dökülmesini frenlediği ve saç teli oluşumuna yardımcı olduğu görülmüştür.

VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ kullananlarda yapılan araştırmalarda 3 aylık kullanım sonucunda kadın ve erkeklerde %85 memnuniyet gözlemlenmiştir.

Hızlı ve kolay uygulanmasıyla VICHY AMINEXIL® kadınlara ve erkeklere özel formülleriyle Vichy Yetkili eczanelerinde satılmaktadır.


ŞİMDİ VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™


20 TL İNDİRİMLİ!**


www.saglikguzelliktir.com sitesine girin, indirim kodunuzu hemen alın. Eczanenizden saç dökülmesine karşı yoğun bakım ürününüz Dercos Aminexil SP94™’ü 20 TL indirimle alın.

Daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin; www.saglikguzelliktir.com*PLASEBO NEDİR?

Bir maddenin vücuttaki etkinliğini görmek için onu tamamen dış etkenlerden arındırarak test etmek gerekir. Birbirlerine tamamıyla benzeyen (fiziksel, çevresel ve yaşam koşulları olarak) iki grup oluşturulur ve birine gerçek birine yalancı (tedavide etkisi bulunmayan) ürün verilir. Test sonunda grupların kendi içindeki değişimi değil, birbirleri arasındaki farka bakılır. Gerçek etkinlik bu şekilde anlaşılır.

**20 TL indirim, 31.01.2010’a kadar kampanyaya katılan Vichy yetkili eczanelerinde; tavsiye edilen satış fiyatı 120TL olan Dercos Aminexil SP94 ürününde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.“

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.