Val Kilmer kanser olduğu iddiasını yalanladı

‘Top Gun’ ve ‘Batman’ filmlerinin yıldızı Val Kilmer, kanser olduğu iddiasını reddetti. 56 yaşındaki ABD’li oyuncu, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda, “Michael Douglas’ı severim ama kendisi yanlış bilgilendirilmiş” dedi.

72 yaşındaki Douglas, Kilmer’ın 2010 yılında gırtlak kanserine yakalandığını, tedavi gördüğünü ancak hastalığının yeniden nüksettiğini söylemişti.

Kilmer, şişen dili nedeniyle tedavi gördüğünü ancak kanser olmadığını açıkladı. Kilmer, “En son Douglas’la konuşmam iki yıl önceydi. Ondan boğazımdaki şişkinliği tedavi ettirmek için doktor tavsiye etmesini istemiştim açıklamasını paylaştı.

Açıklamasından Douglas’ı sevgi dolu ve özverili bir arkadaş olarak tanımlayan Kilmer, “Zarar vermek istemediğinden eminim” notunu düştü.

Kilmer, bu ayın sonunda Cinema Twain filminde yazar Mark Twain karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Kilmer, geçen yıl gırtlağındaki kanama nedeniyle tedavi olmuş ve kanser olduğu iddialarını yalanlamıştı.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.