Ülker’den Nutella’ya Belçika ve Fransa’da fabrika satışı

Nutella’nın üreticisi İtalyan Ferrero International, Yıldız Holding çatısı altındaki United Biscuits tarafından kontrol edilen varlıklardan bazılarını satın almak üzere bir anlaşmaya vardığını açıkladı.

RAKAM AÇIKLAMASI YOK

İtalyan çikolata üreticisi Ferrero‘nun, Yıldız Holding bünyesindeki pladis‘in kontrol ettiği United Biscuits‘in Belçika’daki kurabiye firmaları Delacre ve Delichoc ile Fransa ile Belçika’daki iki bisküvi tesisi için bir teklifte bulunduğu bildirildi. Şirket, rekabet otoritesinin onayını gerektiren anlaşmanın mali değeri hakkında açıklama yapmadı. Londra merkezli pladis‘ten ise konu hakkında bilgi verilmedi.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.