Tarkan’ın sırrı bu şişede saklı

Milyonların sevgilisi Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde başlayan konserlerinde ses telleriyle ilgili sorun yaşamamak için özel bir şurup kullanıyor. Sözcü’den Mustafa Kızgınyürek’in haberine göre, megastar provalarda bile bu özel şurubu içiyor. 

Megastar bu yıl 13 konserden oluşan organizasyon için aylar öncesinden çalışmaya başlamıştı. Tarkan, yoğun geçecek konser programı sırasında ses tellerinin zarar görmemesi için dünyadaki birçok sanatçının kullandığı özel şurup ile sesini koruyor.

SES TELLERİNİ ÖZEL ŞURUP İLE KORUYOR

Konser biletleri günler öncesinden tükenen Tarkan, provalarda bile bu özel şurubu mutlaka kullanıyor. Hayranlarının karşısına muhteşem bir performansla çıkmak için titizlenen sanatçı, tam dört saat süren provalar sırasında bile sık sık yardımcısının getirdiği şuruptan içti.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.