Şeker hastası çocuklara ‘Sihirli Sandık’

Kadıköy Sanat Tiyatrosu tarafından özel olarak hazırlanan tek perdelik müzikli oyun, diyabet hastası çocukları, ailelerini ve sağlık uzmanlarını bir araya getirecek.

”Sihirli Sandık” adlı oyun, çocuk yaşlarından itibaren diyabet hastası olan bir sihirbazın yaşadığı sıkıntıları ve çözümlerini konu alıyor.

Oyun, 15 Kasım tarihinde İstanbul’un Anadolu yakasında Doğuş Kültür Merkezi ve Avrupa yakasında da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda sahnelenmesinin ardından turneye çıkacak.

Sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren Abbott firmasının katkılarıyla sahnelenen oyun, 5 Aralıkta Adana, 13 Aralıkta İzmir, 19 Aralıkta Ankara ve 20 Aralıkta da Antalya’da çocuk izleyicileriyle buluşacak.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.