Şehirlerarası otobüsler de ilaçlanıyor

Amasya’da bazı şehirler arası otobüs firmaları, yolcularını domuz gribi virüsüne karşı korumak amacıyla ilaçlanma yapıyor.

Firma yetkilisi Veysel Aksöz, yolculuk esnasında müşterilerini domuz gribine karşı korumak için otobüslerinin tamamını bayram öncesi ilaçlattıklarını söyledi.

Aksöz, yolcularının güven içinde sağlıklı şekilde seyahat etmelerini sağlamak, bulaşıcı hastalıklardan korunmak için ilaçlama çalışmalarını periyodik olarak sürdürmeyi planladıklarını bildirdi.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.