Şanlıurfa’da domuz gribinden ölüm

Süheyla Aktar, domuz gribi şüphesiyle Siverek Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Karantinaya alınan 82 yaşındaki kadın, hayatını kaybetti. Şanlıurfa’da yüksek ateş şikayetiyle hastanelere başvuran 7 kişinin ise tedavisi sürüyor. Domuz gribi şüphesiyle Hatay ve Konya’da da 2 kişi tedavi altında.

Geçtiğimiz günlerde Çankırı, Van, Adana ve Niğde’de tedavi altındaki 8 kişi hayatını kaybetmiş, hastaların domuz gribinden öldüğü kesinleşmişti.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.