Saçlarını kaybetmek üzereydi, Rapunzel oldu

18 yaşındayken saçları dökülmeye başlayan ve kafa derisinde boşluklar açılmaya başlayan genç kadın umudunu kaybetmeyerek hastalıkla mücadeleye devam etti.

23 yaşındaki Sidorava, sağlıklı beslenme ve doğru bakımla saçlarını gürleştirdiğini ve 106 santimetreye kadar uzattığını belirtti.

Uzun ve kızıl saçlarıyla kendine büyük bir hayran kitlesi edinen Sidarova, sosyal medya hesaplarından takipçileriyle sağlıklı yaşam ve saç bakımı ile ilgili tüyolar paylaşıyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.