Ölüme aşı neden olmadı!

doktor oneri

Sağlık Bakanlığı, Adana’da domuz gribi aşısı yaptırdıktan 12 gün sonra hayatını kaybeden Vahap Çamcı’nın ölüm nedeninin aşı olmadığının anlaşıldığını duyurdu.

Yapılan çıklamada, Çamcı’ya yapılan otopsideki ilk bulgulara göre, aşıdan 12 sonra aniden gelişen ölüm olayı ile aşının ilişkili olduğuna dair bilimsel bir veri bulunmadığını duyurdu.

Bakanlık,, otopsinin kesin sonucunun beklendiğini de belirtti.

Adana’da infaz koruma memuru olarak görev yapan 29 yaşındaki Vahap Çamcı, aşı olduktan 12 gün sonra yüksek ateş ve nefes darlığı şikayetlerinin ardından hayatını kaybetmişti.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.