O doktor görevden alındı

Refik Ekinci, 12 yaşındaki kızı Tuba ile tarladoa çalışıyordu. Sulama sistemine bağlı hortumu makaraya sardığı sırada kopan hortum kızının başına çarptı.

Ağır yaralanan kız kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Bu sırada acil serviste görevli doktor E. Ö., babanın yanına giderek, “Kızınızı kaybettik, buraya geldiğinde de ölüydü” dedi.

Haberi alan baba fenalaştı. Oysa kızı hayattaydı. Olayın medyaya yansımasının ardından Karaman valiliği Dr. E.Ö.hakkında soruşturma başlatıldığını ve görevinden uzaklaştırıldığını açıkladı.

12 yaşındaki Tuba’nın tedavisi ise sürüyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.