“Minik Duvarları Yıkalım” yardım kampanyasına ödül

Çocukluklarını dört duvar arasında geçirmek zorunda olan miniklere destek vermek amacını taşıyan Minik Duvarları Yıkalım Yardım Kampanyasına ödül geldi.

“Yılın Medya Ödülleri” yarışmasında Özel Halk ödülünü alan ve 2016 yılında başlatılan kampanya ile cezaevlerinde yaşayan 0-5 yaş arasındaki çocuklara, mamalar, bisikletler, oyuncaklar, çocuk bezleri, kıyafetler, ayakkabılar, boyama kitapları, bakım ürünleri gibi çok sayıda ihtiyaç malzemesi ulaştırıldı.

Projeyi tüm Türkiye’ye yaymak için mensubu olduğu SAMDEF Yönetim Kurulunda çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Proje Mimarı Yeşim Sarıtaş, “Yaşam alanları çok kısıtlı olduğu için devletin sağladığı imkanlara destek olmak ve çocukların dört duvar arasındaki dünyalarına renk katmak amacıyla başlattığımız kampanya çocukların kişisel gelişimlerine de katkı sağladı” dedi.

“ÖRNEK PROJE GÖSTERİLDİ”

İkinci el eşyanın kabul edilmediği, çocukların oyuncaktan bakım ürünlerine, giysi, ayakkabı, boya kalemleri ve defterleri gibi ihtiyaçlarını karşılayan kampanyanın STK’lar arasında örnek proje olarak gösterildiğini söyleyen Yeşim Sarıtaş, kampanyaya gönül veren herkese teşekkür etti.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.