Meksika’da ölü sayısı 75’e yükseldi

doktor oneri

Meksika Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı açıklamada, yapılan tetkikler sonucu biri ölümle sonuçlanan 158 yeni domuz gribi vakasının doğrulandığı bildirildi.

Meksika’da doğrulanan toplam domuz gribi vakası sayısı 3892’ye çıkarken, hükümet hastalığın seyrinde gerileme olduğunu kaydediyor.

Hükümet dünkü açıklamasında, ölümle sonuçlanan vakaların sadece 7’sinin, yeni grip türünün tespit edildiği ve acil tedbirlerin ilan edildiği 23 nisandan sonra görüldüğünü belirtmişti.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.