Martin Skrtel ölümden döndü! (Fenerbahçeli oyuncunun dili döndü)

doktor oneri

Slovakya’nın Tayland ile oynadığı maçta yüzüne top gelen Martin Skrtel baygınlık geçirdi. Bu sırada tecrübeli futbolcunun dili boğazına kaçtı. Bir süre nefessiz kalan Skrtel’e ilk müdahaleyi takım arkadaşları yaptı. Oyundan alınan deneyimli futbolcunun sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

GALATASARAY’DAN “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJI

Galatasaray Kulübü, ülkesi Slovakya’nın Tayland ile yaptığı özel maçta dilinin boğazına kaçması sonrası ölümden dönen Fenerbahçeli futbolcu Martin Skrtel için “Geçmiş olsun” mesajı yayınladı.

Galatasaray Kulübü’nün resmi internet sitesinde “Geçmiş Olsun Mesajı” başlığıyla yayınlanan mesajda “Slovakya’nın Tayland ile oynadığı milli maçta yüzüne gelen top sonrası baygınlık geçiren Fenerbahçeli Martin Skrtel’e geçmiş olsun dileklerimizi sunarız” ifadesi kullanıldı.

TFF DE MESAJ YAYIMLADI

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Tayland ile oynanan maçın ilk yarısında yüzüne gelen top nedeniyle kısa bir süre baygınlık geçiren 33 yaşındaki futbolcuyla ilgili, “Slovakya Milli Takımı forması giyen Fenerbahçeli futbolcu Martin Skrtel’in yüzüne gelen bir top sonrası rahatsızlık geçirdiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Durumu iyi olan Martin Skrtel ile Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” denildi.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.