‘Manisa’daki onkoloji merkezi dere yatağına yapıldı’ iddiası

CBÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi, gazetecilere yaptığı açıklamada, hastanenin aşırı yağışlarda su alma gibi sıkıntısının olduğunu, ancak bunları yapılan çalışmalarla aştıklarını söyledi.

Basında yer alan “merkezin dere yatağı üzerine yapıldığı, su aldığı ve bundan dolayı ruhsat verilmediği” şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Çelebi, “Hastanemizde ciddi bir sıkıntı, ciddi bir risk yok. Altyapı çalışmaları bize masraf çıkartıyor. Sorunla ilgileniyoruz. Giderilme konusunda bir sıkıntımız yok, aşılıyor” dedi.

Prof. Dr. Çelebi, ruhsat konusunda da bir sıkıntılarının bulunmadığına işaret ederek, “Ruhsatla ilgili bir problem yok. Her şey hazır hale gelsin, sonrasında açılışı yapacağız. Kardiyoloji ve Radyasyon Onkoloji Merkezi’nde ruhsatlarımızı aldık, alıyoruz. Açtığımızda bir eksiğimiz olsun istemiyoruz. Çevre düzeni konusunda da eksiklerimizi hızla gidererek, güzel bir şekilde binamızı hizmete açacağız” diye konuştu.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.