Madrid ve Barcelona halkı kokain soluyor

doktor oneri

Bilimsel Araştırmalar Yüksek Konseyinin (CSIC) “Analytical Chemistes” adlı dergide yayımlanan araştırmaya göre, Madrid ve Barcelona kentlerinin sadece uyuşturucu satışının yoğun olduğu bölgelerinde yapılan tahlillerde, havada kokain, afyon, liserjik asit, anfetamin ve kenevir olmak üzere 5 farklı sınıf uyuşturucu maddeye rastlandı.

Araştırmacılar, bir metreküp havada 29 ile 850 pikogram arasında uyuşturucu madde tespit edildiğini, bunun halkın sağlığı açısından tehlike içermediğini söylediler.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.