Maden suyu spreyi ile cilt bakımı ve doğal koruma

Doğal maden suyu içeren Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisinde, Sade ve E Vitaminli yüz spreyleri ile Güneş Koruyuculu sprey yer alıyor. Doğal maden suyu yüzyıllardır güzellik ritüellerinin ayrılmaz bir parçası. Cildi nemlendirirken aynı zamanda içeriğindeki zengin minerallerle besleyen maden suyu, şimdi Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi ile cilt bakımına ve pratikliğe önem verenlerin vazgeçilmezi olmaya aday oluyor. 3 farklı üründen oluşan seride, Sade ve E Vitaminli yüz spreyleriyle Güneş Koruyuculu sprey yer alıyor. Özel sprey teknolojisi sayesinde ürünler istenen her açıdan kesintisizce uygulanabiliyor.

TÜLİN ŞAHİN: ÇANTAMIN VAZGEÇİLMEZİ 

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi marka elçisi olan moda ve güzellik dünyasındaki başarılarıyla tanınan top model Tülin Şahin, maden suyunun kendisi için bir içecekten fazlası olduğunu belirtiyor. Maden suyunu çok uzun süredir cildinin bakımı için yüzüne de uygulayarak kullandığını söyleyen Şahin, “Bu sadece benim bildiğim ve uyguladığım bir reçete değil, tarih boyunca kullanılan bir bakım ritüeli” diye ekliyor. Tülin Şahin ürünlere ilişkin deneyimini şöyle özetliyor: “Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisinde maden suyu bazlı 3 farklı ürün var. 3’ü de favorim çünkü hepsi cildimin en temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Cildimi tazeleme, temizleme, nemlendirme ve güneşe karşı koruma konularında çok pratik bir çözüm var artık hayatımda. Ben bu ürünleri bir süredir kullanıyorum. Cildimin beslendiğini, parladığını, yumuşaklık kazandığını ve nefes aldığını hissediyorum.”

“MİNERALLER YAŞLANMAYI GECİKTİRİYOR” 

Maden suyunun cilt bakımı alanında kullanımı konusunda görüşlerini paylaşan Dermatolog Yasemin Amato ise şu bilgileri veriyor: “Doğal maden suyu tarih boyunca farklı kültürlerde sonsuz gençlik ve güzelliğin kaynağı olarak görülmüştür. İnsanoğlu hep bir ‘gençlik çeşmesi’ aramıştır. Bu noktada belki de ulaşabildiğimiz en doğru kaynak olan doğal maden suyu da zengin mineralleriyle yaşlanmaya karşı insanların bekledikleri doğal etkiyi sunmuştur. Bu sebeple de kadınların cilt bakım rutinlerinde her zaman yer bulmuştur. Maden suyu benim de bir dermatolog olarak uzun yıllardır önerdiğim ve reçetelerimde yer verdiğim bir ürün. Cildin nem dengesinin yanında gün boyunca ihtiyaç duyduğu mineral desteğini de sağlayacak kadar güçlü.”

İKİ YILLIK AR-GE İLE GELİŞTİRİLEN ÜRÜN

3 AYRI ÜRÜN İLE PİYASADA

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi farklı ihtiyaç ve beklentilere 3 ürünüyle cevap veriyor.

1-Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi Sade; cildi nemlendirir, yumuşatır ve parlaklık kazandırır, serinlik ve ferahlama hissi verir, aynı zamanda cildin nefes almasını sağlar.

2-Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi E Vitaminli; içeriğindeki E vitamininin antioksidan etkisiyle hücrelerin yenilenmesine, cildin canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur.

3-Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey ise 30 SPF içeriği ile tüm vücut için güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu görevini üstleniyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.