Kuş gribi aşısı için virüs terkibi hazırladı

doktor oneri

WHO tarafından yapılan açıklamada, terkibin hazırlanmasında, Mısır’dan elde edilen virüslerin kullanıldığı ifade edilerek, bu ülkenin hükümeti ve halkına teşekkür edildi.

Açıklamada, enstitüler, firmalar ve salgına karşı aşı geliştirilmesiyle ilgili diğerlerinin, üretilen bu temel maddeden edinmek için, WHO Küresel Grip Programı veya “Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri” ile temasa geçmeleri istendi.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.