Komşuda da ilk domuz giribi vakası

doktor oneri

Yunan basın-yayın organları, kimliği açıklanmayan 19 yaşındaki bir Yunanlı’nın H1N1 virüsü şüphesi ile Atina ”Sismanoglio” hastanesine sevk edilmesi sonrasında Yunanistan Sağlık Bakanı Dimitri Avramopulos’un ”Yunanistan’da ilk vakanın belirlendiğini” açıkladığını duyurdu.

Haberlerde, 19 yaşındaki gençten alınan ilk örneklerin pozitif çıkmasının ardından ikinci örneklerin de alındığı, yapılan ikinci testin de ilkinin sonuçlarını doğruladığı kaydedildi.

ABD’de öğrenci olduğu ve Yunanistan’a kısa zaman önce giriş yaptığı belirtilen gencin sağlık durumunun endişe verici olmadığı belirtilen haberlerde, gencin yakınları ile alınan önlemler çerçevesinde ABD dönüşü kendisiyle aynı uçakta olan yaklaşık 30 kişinin de testlerinin yapılacağı bildirildi.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.