KKKA, son 4 günde 5 can aldı

doktor oneri

Zile’de ilçesinde yaşayan 54 yaşındaki İ.D, bir süre önce rahatsızlandı. Zile ve Tokat’taki tedavisinin ardından Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilen İ.D, KKKA Hastalığı kuşkusuyla tedavi gördüğü hastanede sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

KKKA hastalığı kuşkusuyla Tokat’ın Almus ilçesinden sevk edilen 74 yaşındaki H.K. da gece saatlerinde yaşamını yitirmişti.

Son 4 gün içerisinde KKKA hastalığı şüphesiyle aynı hastanede tedavi gören Tokat’ın Zile ilçesine bağlı bir köyde yaşayan 38 yaşındaki H.K, Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesine bağlı bir köyde yaşayan 23 yaşındaki N.K. ve Tokat’ın Reşadiye ilçesine bağlı Kuzbağı beldesinde yaşayan 71 yaşındaki M.T. de Sivas’ta hayatını kaybetmişti.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.