Kesinleşmiş vaka sayısı 985’e yükseldi

doktor oneri

WHO’nun internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Meksika’da 590, ABD’de 226 vaka kesinleşti. Meksika’da 25, ABD’de bir kişi virüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

WHO’ya göre, Kanada’da 84, İspanya’da 40, İngiltere’de 15, Almanya’da 8, Yeni Zelanda’da 4, İsrail’de 3, Fransa’da 2, Salvador’da 2, Avusturya’da 1, Hollanda’da 1, İsviçre’de 1, Çin’de 1, Danimarka’da 1, Güney Kore’de 1, Kosta Rika’da 1, İrlanda’da 1, İtalya’da 1 ve Kolombiya’da 1 vaka tespit edildi.

Kesinleşmiş vaka sayısı 985’e yükseldisaglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.