Kate Middleton’dan anne ve babalara tavsiye

Geçen ocak ayında çekilen kurumun ‘video’sunda 35 yaşındaki prenses, ebeveynlere birtakım tavsiyelerde bulundu ve onlardan destek istedi:

“Ruhsal sağlığımız bizim nasıl hissettiğimiz ve düşündüğümüz ile ilgili. Sorunlar görülebilir olmayabilir fakat onlar bizi her gün etkiler. Bu durum hakkında konuşmak kolay olmayabilir. Fakat, dertlerimizi “çok büyük” hissettiğimizde onlar hakkında basit bir konuşma bile daha iyi hissettirebilir” ifadelerini kullanan Middleton, aileiçi iletişim çocukların ruh sağlığı üzerindeki önemine dikkat çekti. 

Çiftin dört yaşında George adında bir oğlu, iki yaşında Charlotte adında bir kızları daha bulunuyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.